A 87. percben egyenlített a Slovan. A szögletből beívelő labdát ČERNÁK küldte Novota kapujába. A hosszabbításban kiállították a DAC-ból Gerichet. A rendes játékidőn túl, a 94. percben egy szabadrúgás után szerezte meg a vezetést a pozsonyi csapat MESZÁROŠ révén. A végeredmény 2:1 a Slovan javára.

A dunaszerdahelyiek a pályán ülnek vagy feküsznek, elveszítették a meccset és még a döntetlen sem jött össze. Az online tudósítás alapján több helyzetet dolgozott ki mindkét csapat, és a második félidő végén a Slovan kerekedett felül a csallóközieken.
A tudósítások mintegy ötven dunaszerdahelyi szurkolóról adnak hírt, akik nem tettek ki magyar nemzeti zászlót szektorukban, csupán sárga-kéket.

A DAC legközelebb a Kassa csapatát fogadja otthonában, augusztus 8-án 18 órakor.