48222

OŠK Baník Stráňavy – Rimaszombati VSK 1:1 (1-0) büntetőkkel: 3:4
Tizenegyesekkel dőlt el a továbbjutás a IV. liga északi csoportjában szereplő OŠK Baník Stráňavy – RimaszombatiVSK labdarúgó Szlovák Kupa 2. fordulójának halasztott mérkőzésén, amelyen a gömöri kék-fehérek jutottak a legjobb 32 közé.
A találkozó első gólja a félidő végén, a 43. percben született, ekkor Lukáš Janči szerzett vezetést a hazaiaknak. A második játékrészben azonban egyenlíteni tudtak a vendégek: az 55. percben pályára lépő ifista Múčík Zsolt szinte az első labdaérintésből talált a kapuba. A mérkőzés hátra lévő részében már több gól nem született, így következtek a büntetők, melyet a vendégek nyertek 4:3 arányban.
A rimaszombatiak a 3. fordulóban szeptember 9-én (kedden) 16,00 órakor lépnek pályára a III. liga nyolcadik helyén álló MŠK Format Martin otthonában.