55468

Lezajlott a Fortuna Liga 4. fordulója, mely során a legnagyobb meglepetést a Zsolna – DAC mérkőzés okozta.
Megszerezte első győzelmét a Nagymihály együttese, 2:1 arányban diadalmaskodott az utolsó Aranyosmarót felett – olvasható a sportolunk.sk szakportálon.

Két mérkőzésen is gól nélküli döntetlen született, a Szakolca – Zólyombrézó és a Szenyice – Nagyszombat mérkőzésen nem sikerült megzörgetni a hálót.

Vert helyzetből állt fel a pozsonyi Slovan, félidőben még a Rózsahegy vezetett, de az égszínkékek 5 perc alatt fordítani tudtak. Priskin Tamás már a harmadik találatát szerezte ebben az évadban.

Pontot rabolt a DAC a bajnokesélyes Zsolna otthonából. A 7. percben Kwin fejjel vette be a hazaiak kapuját, majd a 69. percben Jelič volt eredményes. Ezzel a döntetlennel továbbra is veretlen a DAC és a tabella második helyét foglalja el.

Fortuna Liga 4. forduló:
Szakolca – Zólyombrézó 0:0
Miava – Trencsén 0:1 (0:0), gólszerző: Rundič (74.)
Nagymihály – Aranyosmarót 2:1 (1:1), gólszerzők: Danko (26.), Regali (46.) ill. Mance (45.)
Szenyice – Nagyszombat 0:0
Slovan – Rózsahegy 2:1 (0:1), gólszerzők: Hudák (10.), Priskin (61.) ill. Masaryk (13.)
Zsolna – DAC 1:1 (0:1), gólszerzők: Jelič (69.) ill. Kwin (7.)