Sikeresen szerepeltek a somorjai birkózók a szombati, március 12-i kassai ifjúsági szlovák bajnokságon.
Szeiler Matyi (44 kg) és Mezei Jocó (52 kg) szabadfogásban aranyérmet szereztek az ifjabb diákok kategóriájában. Fiatalabb versenyzőink közül Čukan Jurko a negyedik lett, maximumot nyújtotta Bartalos Marek is.
A lányok közül Szeiler Marika (66 kg) a kadétok között lett a legjobb. Horváth Kristína bokasérülés miatt nem tudta befejezni a versenyzést.
Az 55 kg-osok között Horváth Krisztina (1998) az első körbeli veresége után sajnos sérülés miatt feladta további küzdelmeit és így csak az 5. helyet szerezte meg.
A somorjai Gladiátor Birkózóklub a szlovák birkózóélet élvonalába tartozik, és amely versenyeken az utóbbi években elindultak, szinte mindig éremmel tértek haza.