Események betöltése
Események keresése

Esemény nézetének navigációja

Események - 2017. július › Esemény

Hónap navigáció a naptárban

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
26

Makovecz Imre emléktáblájának avatása

27

Nemzetközi Stressz Nyári Szabadegyetem megnyitója

Gazdasági konferencia

Ember és természet c. előadás a Felvidékről

Koncert: Köszöntünk Szent László király

Beszélgetés és borkóstolás Varga Anikóval

Színház: Címzett ismeretlen

28

A kassai polgárok: a Kassai Thália Színház tájelőadása Királyhelmecen

Stampay János szoboravató

Katolikus Iskolák Országos Tanévzáró Ünnepsége

Jubilánsok köszöntése

Kiállításmegnyitó: Emlékezet a hősökre 1914-1918

Beszélgetés Dárdai Pállal

Felnőttképző-est: Menyhárt József Hanván

Színház: Címzett ismeretlen

29

Kerekítő

Beszélgetés az Irodalmi Szemle szerkesztőivel

Színház: Rómeó és Júlia

30

Biorezonanciás állapotfelmérés

XIII. Alsószeli Jurtanapok – pénteki program

Csiliz Gyerekklub PT. – évzáró

Szërdehelyi sétatéren 2

Diákok a viharban c. könyvbemutatója

Páratlan páros: a Kassai Thália Színház tájelőadása Nagykaposon

Színház: Címzett ismeretlen

1

2017 – Az évfordulók éve c. konferencia

Gömöri egyházmegyei családi nap

XIII. Alsószeli Jurtanapok – szombati program

Zetényi Csukás Ferenc könyvbemutatója a Moziban

Színdarab: A tavasz ébredése

III. Ipolysági Szalon

III. Samu Kati énekestalálkozó

Jótékonysági koncert a várhosszúréti iskoláért

2

XIII. Alsószeli Jurtanapok – vasárnapi program

3. Polgármester Kupa

Pozsonyi csata emlékmű avatása

3

XIV. Jókai Mór Vers- és Prózamondó Tábor – hétfői program

Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábor – hétfői program

Rákóczi Szövetség Sátoraljaújhelyi Középiskolás Tábora – hétfői program

4

XIV. Jókai Mór Vers- és Prózamondó Tábor – keddi program

Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábor – keddi program

Rákóczi Szövetség Sátoraljaújhelyi Középiskolás Tábora – keddi program

Aranycsapat-emlékév kassai nyitórendezvénye

XII. Mátyusföldi Fesztivál – keddi program

5

XIV. Jókai Mór Vers-és Prózamondó Tábor – szerdai program

Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábor – szerdai program

Rákóczi Szövetség Sátoraljaújhelyi Középiskolás Tábora – szerdai program

V. Martosi Szabadegyetem – szerdai program

XII. Mátyusföldi Fesztivál – Ismerd meg elődeid hagyományát

6

Kiállítás: Körberajzolt világ

V. Martosi Szabadegyetem – csütörtöki program

XIV. Jókai Mór Vers-és Prózamondó Tábor – csütörtöki program

Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábor – csütörtöki program

Rákóczi Szövetség Sátoraljaújhelyi Középiskolás Tábora – csütörtöki program

VIII. Dunaszerdahelyi Udvari Muzsika – Kodály Zoltán Daloskör

XII. Mátyusföldi Fesztivál – Acapella For You koncertje

Koncert: Rómeó Vérzik Kisvárdán

7

V. Martosi Szabadegyetem – pénteki program

XIV. Jókai Mór Vers-és Prózamondó Tábor – pénteki porgram

Harmos Károly Képzőművészeti Alkotótábor – pénteki program

Rákóczi Szövetség Sátoraljaújhelyi Középiskolás Tábora – pénteki program

59. Gombaszögi Országos Kulturális Ünnepség – konferencia

Bortúra Maurer Oszkárral

XII. Mátyusföldi Fesztivál – pénteki program

Beszélgetés Bandor Évával

Csemadok-nap

Kiállításmegnyitó: Élet –tér

VI. Ekhós-szekér Fesztivál – pénteki program

Csemadok Új Hajtás Kulturális Napok – utcabál

8

V. Martosi Szabadegyetem – szombati program

V. Csemi foci

Rákóczi Szövetség Sátoraljaújhelyi Középiskolás Tábora – szombati program

XV. Falunap Feleden

XVIII. Mézfesztivál

Ráday emlékünnepség

Csemadok Új Hajtás Kulturális Napok – szombati program

VI. Ekhós-szekér Fesztivál – szombati program

59. Gombaszögi Országos Kulturális Ünnepség – szombati program

9

V. Martosi Szabadegyetem – vasárnapi program

II. Rákóczi Ferenc szobrának felavatása

Csemadok Új Hajtás Kulturális Napok – vasárnapi program

10

Gombaszögi Nyári Tábor – hétfői program

XXVI. Jókai Mór Nyári Egyetem ünnepélyes megnyitója

XX. Mécs László Szabadegyetem – hétfői program

11

Gombaszögi Nyári Tábor – keddi program

Séta a komáromi temetőben

XX. Mécs László Szabadegyetem – keddi program

Tompa Mihály szoboravatás Gombaszögön

Pályázni szeretnék! c. szakmai rendezvény

Kiállításmegnyitó: Selye János életéről és munkásságáról

Koncert: Rómeó Vérzik Dunaújvárosban

12

Gombaszögi Nyári Tábor – szerdai program

XX. Mécs László Szabadegyetem – szerdai program

13

Gombaszögi Nyári Tábor – csütörtöki program

XX. Mécs László Szabadegyetem – csütörtöki program

VIII. Dunaszerdahelyi Udvari Muzsika – Szent Efrém Férfikar

Kiállításmegnyitó: Közös a nyelvünk – közös a kultúránk

14

Gombaszögi Nyári Tábor – pénteki program

XX. Mécs László Szabadegyetem – pénteki program

Családi nap és tájház est

Kiállításmegnyitó: Babák viseletben

Lyra Szimfonikus Zenekar hangversenye Tornán

Kiállításmegnyitó: XVIII. Nemzetközi Művésztelep alkotóinak tárlata

Nyári zenei est

Koncert: Rómeó Vérzik Ártándon

15

Gombaszögi Nyári Tábor – szombati program

XX. Mécs László Szabadegyetem – szombati program

Ragyolci falunap

VI. Kőrösi falunap

Mindenből a legjobbakat c. kabaré

Lichtmannegger Tibor fellépése a dereski falunapon

Nyárfeszt

Lyra Szimfonikus Zenekar hangversenye Bódvaszilason

16

XX. Mécs László Szabadegyetem – vasárnapi program

Gombaszögi Nyári Tábor – vasárnapi program

Bocskai díjátadó ünnepség

17

Meseolvasás a platánfa alatt

XX. Kárpát-medencei Történelemtanár Tábor – hétfői program

18

Még látható: A Simonyi Lajos Galéria 25 éve

XX. Kárpát-medencei Történelemtanár Tábor – keddi program

19

XX. Kárpát-medencei Történelemtanár Tábor – szerdai program

Tusványos, a biztos pont – a szerdai program

Koncert: Rómeó Vérzik Budapesten

20

XX. Kárpát-medencei Történelemtanár Tábor – csütörtöki program

Tusványos, a biztos pont – a csütörtöki program

VIII. Dunaszerdahelyi Udvari Muzsika – Megmaradásunkért Kultúrcsoport

21

XX. Kárpát-medencei Történelemtanár Tábor – pénteki program

Tusványos, a biztos pont – a pénteki program

Önkéntesek nemzetközi találkozója – pénteki program

X. Kürti Borfesztivál – pénteki program

Színház: Bingó

In memoriam 1456 Helembán

Dunaszerdahelyi nyár 2017: Nemzetközi operaének mesterkurzus zárókoncertje

22

Test – Lélek – Szellem – Alternatív út az egészségünkért

Tusványos, a biztos pont – a szombati program

Önkéntesek nemzetközi találkozója – szombati program

XIII. Falunap

Susa – Rimaszécs közötti erdei út átadásának évfordulós megemlékezése

Green Line Ecofest – szombati program

Radnóti falunap

Népviseleti fesztivál

X. Kürti Borfesztivál – szombati program

23

Kiállítás: Prágai házjegyek

Önkéntesek nemzetközi találkozója – vasárnapi program

X. Labdarúgótorna Szabó László emlékére

Green Line Ecofest – vasárnapi program

Koncert Cseh Tamás dalaiból a Limes Galériában

5. Lehár Nyár – Bernáth Tamás koncertje

24

Szent György Lovagrend XXIV. Nyári Egyeteme – hétfői program

Meseolvasás a platánfa alatt

Kodály Zoltán Ifjúsági Világzenekar hangversenye

Gyöngyösi István emlékműsor Nagybalogon

25

Szent György Lovagrend XXIV. Nyári Egyeteme – keddi program

Kodály Zoltán Ifjúsági Világzenekar hangversenye

26

Szent György Lovagrend XXIV. Nyári Egyeteme – szerdai program

Esterházy János tisztelőinek találkozója

Szent Joakim és Szent Anna liturgikus emléknapja

27

Szent György Lovagrend XXIV. Nyári Egyeteme – csütörtöki program

Színház: Marica grófnő

VIII. Dunaszerdahelyi Udvari Muzsika – Lumen Christi Gospel Kórus

Palóc Hagyományéltető Napok –Pál Feri előadása

Koncert: Rómeó Vérzik Mezőtúron

28

Szent György Lovagrend XXIV. Nyári Egyeteme – pénteki program

XI. Gömöri kézműves vásár és konferencia

Szent László emlékmise Nyitrán

Kiállításmegnyitó: Rétegek

XXII. Gömörhorkai Falunapok – pénteki program

Kiállításmegnyitó: Emlékeim Zambiáról

Karthago megakoncert

Szent László vándorkiállítás megnyitója

Dunaszerdahelyi nyár 2017: Shadows Club DS koncertje

Kristóf Réka koncertje Somorján

Palóc Hagyományéltető Napok –Rozsnyói meseszínház előadása

Vörös Rébék – ősbemutató

29

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – szombati program

XI. Gömöri kézműves vásár és konferencia – szombati program

XXII. Gömörhorkai Falunapok – szombati program

Palóc Hagyományéltető Napok –FolkUdvar

VII. Tesmagi Vigadalom

Ünnepi megemlékezés Szent László királyról

Rimaváraljai Anna-bál

Kristóf Réka és az Accademia di Monaco jótékonysági koncertje

30

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – vasárnapi program

Palóc Hagyományéltető Napok – Palóc Búcsú Szent Anna tiszteletére

5. Lehár Nyár: Atlantic zenekar koncertje

Concerto Fest Europa hangverseny

31

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – hétfői program

Felvidéki egyházközségek VII. nyári táborának ünnepélyes megnyitója

Meseolvasás a platánfa alatt

1

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – keddi program

Vezetett séta az őrhegyi ásatáshoz

2

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – szerdai program

Koszorúzás a roma holokauszt áldozatainak emlékműve előtt

Porciunkulai búcsú Bacsfa- Szentantalon

II. Tornai Nemzetközi Kortárs Művésztelep – Szaszák György előadása

3

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – csütörtöki program

A felvidéki búza összeöntésének az ünnepe

Kiállításmegnyitó: A világ, ahogy én látom c. tárlat

Az Irodalmi Szemle bemutatkozása

Koncert: Rómeó Vérzik Kamocsán

4

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – pénteki program

Könyvbemutató: A mélység peremén

XXVIII. Sződemeteri Kölcsey megemlékezés

5. Honti Sörfesztivál – pénteki nap

II. Tornai Nemzetközi Kortárs Művésztelep – Veress Zsuzsanna előadása

Dunaszerdahelyi nyár 2017: Új Koráb koncert

Gombaszög Afteparty

5

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – szombati program

II. Nyárasdi traktorfesztivál

Bódva Feszt

Gortva Lion Fesztivál

5. Honti Sörfesztivál – szombati nap

4. Pálinka és szilva fesztivál

Barangolások Kassán: Szentlőrincke

Árpád szobor ünnepélyes átadása

Zoboralja Múzeum ünnepélyes megnyitója

6

XXXXIII. Honismereti Kerékpártúra – vasárnapi program

XIII. Szent Korona Ünnep

Kiállításmegnyitó: Jaksics 80

II. Tornai Nemzetközi Kortárs Művésztelep – Zárókiállítás

Barangolások Kassán: Szentlőrincke

5. Lehár Nyár – Elektron Band koncertje

+ Export: Havi Események