Január 7-én játszották a férfi extraliga 23. fordulóját. A bajnokságot vezető nyitrai csapat izgalmas mérkőzésen, drámai küzdelemben nyert 2 ponttal Komáromban.

Komárom – Nyitra 86:88 (15:24, 25:21, 20:26, 26:17)

Legeredményesebb játékosok: Bilič 22 p., J.Jones 18 p., Bilík 17 p., ill. Tomek 23 p., Nuber 14 p.,

Személyi hibák: 20:23

Hárompontosok: 5:2

Az első negyed a vendégeknek sikerült jobban, sorban maradtak ki a komáromi helyzetek. Már 14 ponttal is vezetett a Nyitra, de a negyed végére „csak” 9 pont volt az előnyük. A második játékrészben hasonló volt a helyzet. Álmosan kezdtek a hazaiak, majd lendületbe jöttek és a félidőre 5 pontra dolgozták le hátrányukat.

A harmadik negyedben megint a nyitrai fiúk voltak jobbak, így már 11 ponttal vezettek a mérkőzés ¾-énél. A negyedik játékrész igazi drámát hozott. A komáromi legénység ledolgozta a hátrányát, 6 másodperccel a vége előtt 86:86 volt az állás, de a nyitraiaknak kedvezett Fortuna, és az utolsó másodpercben szerzett kosárral elvitték a győzelemért járó pontokat.