A zsúfolásig megtelt komáromi sportcsarnokban gyönyörű játéknak, magabiztos, megérdemelt hazai győzelemnek és fantasztikus hangulatnak lehettek tanúi a megjelentek.

A komáromi csapat presztízsmérkőzésnek tekintette az összecsapást, mivel edzőjük ősszel pont a lévaiakhoz távozott.

Az első negyedben még nagyjából kiegyenlített volt a játék, 3 pontos komáromi vezetéssel zárták a játékrészt. A második negyedben azonban a komáromiak megtalálták a fogást a lévaiakon és a félidőre már 15 pontos előnyt sikerült gyűjteniük. A harmadik játékrészben próbáltak volna felzárkózni a vendégek, de minden igyekezetük ellenére a különbség újabb 3 ponttal nőtt. A mérkőzés utolsó negyedében aztán igazi örömjátékot láthatott a nagyérdemű, végül 28 ponttal sikerült megverni a lévai csapatot.

Komárom – Léva 95:67 (20:17, 31:19, 18:15, 26:16)

Legeredményesebb játékosok: Bilic 23 p., J. Ch. Jones 20 p., L. D. Johnson 19 p., ill. K. L. Grant 28 p., hárompontosok: 10:3