46405

Buzitán a sportdélutánon szülők, gyerekek, pedagógusok és iskolabarátok részvételével egy fergeteges délutánt töltöttek el június 13-án.

A bő kínálatban mindenki talált kedvére való programot. Volt röplabda, kosárlabda-staféta, futball, tizenegyes- rúgó verseny, Pünkösdi király- és királylány választás, európai nemzetek táncháza, fürdés iskolánk tanmedencéjében, aszfaltrajz, görkorizás és kerékpározás iskolánk közlekedési pályáján, állatsimogatás kisállat-parkunkban.
Minden állomáson apró jutalmak várták az aktív sportolókat. Az est végén előkerültek a gólyalábak is, amelyeket sokan kipróbáltak. Nagyon finom volt a gulyás, ízletesek a hazai limonádék, a sós és sajtos harapnivalók, amit a szakácsnénik készítettek.
“Köszönjük mindenkinek, hogy eljött, hogy velünk együtt sportolt, szurkolt, beszélgetett, segített.
Rendezvényünket a Felsősök éve program keretén belül a Bethlen Gábor Alap támogatta” – mondta a Felvidék.ma-nak Mohňánsky Csilla iskolaigazgató.

További fényképeket Képgalériánkban ITT>>> tekinthetnek meg.
Felvidék.ma
{iarelatednews articleid=”44654,44287,43545,43097,42869″}