László Csaba vezetőedző távozik a DAC-tól (Fotó: Hideghéthy/Felvidék.ma)

A DAC futballklub nem hosszabbítja meg László Csaba vezetőedző szerződését. A székely származású tréner októbertől vezette a csapatot, szerződése május végén járt le.

László Csaba tavaly októberben csatlakozott a DAC-hoz, amikor is átvette Németh Krisztián helyét az A–csapatnál. Húsz bajnoki és két kupamérkőzésen irányította a csapatot. A vezetőedző mellett Werner Burger pályaedző is elhagyja a DAC-ot.
„Szeretnénk kifejezni őszinte köszönetünket Csabának a klubban elvégzett munkájáért. Utólag is jó döntésként értékeljük, hogy Csabára bíztuk az A–csapat vezetését, és úgy gondoljuk, hogy teljesítette a feladatot, mellyel a klubunkba érkezett. Csabának sok sikert kívánunk, és biztosak vagyunk abban, hogy a következő tevékenységében is sikeres lesz. Klubunk folyamatosan fejlődik, és ez a jövőben is folytatódni fog az új edző kinevezésével, aki osztja az értékeinket és filozófiánkat, és segíteni fog nekünk előbbre vinni a DAC-ot-“ mondta Világi Oszkár, a klub tulajdonosa.

Az új vezetőedző személyéről az elkövetkező napokban nyilatkozik a csapat vezetősége.

(fcdac.sk, felvidék.ma)