Június 30-án rendezték Rimakokaván a hagyományos Štefan Hronec Emléktornát, amelyen az NB I újonca, az FC Eger, valamint három II. ligás csapat vett részt: az MŠK Rimaszombat, az ŠK SFM Szenc és az FK Bodva Szepsi.

ŠK SFM Szenc – FK Bodva Szepsi 3:2 (1:0)
Gólszerző: Bedécs (2), Hutta illetve Ribár, Roman Jurko

Gólszerző: Ribár

d ö n t ő
MŠK Rimaszombat – ŠK SFM Szenc 1:0 (0:0)
Gólszező: Vilkovský

A két II. labdarúgóliga élmezőnyébe tartozó csapat magas színvonalú, izgalmas mérkőzést játszott. A hatalmas kánikula ellenére lendületesen játszottak a fiúk, ötletekből, szép támadásokból sem volt hiány. Mind a két csapat támadófelfogásban játszotta végig a 2×40 percet. Hol az egyik, hol a másik oldalon forogtak veszélyben a kapuk, de a végjátékban mindig hiba csúszott. A mérkőzés egyetlen gólja Vilkovský nevéhez fűződik, aki az 53. percben a vendégek védelmének hibáját kihasználva erősen lőtt a hálóba. A győzelem egyben azt is jelentette, hogy ebben az évben a rimaszombati kék-fehérek hódították el a serleget.

A csapat legközelebb július 4-én, szerdán 17 órakor hazai pályán fogadja a III. liga, keleti csoportjában 3. helyen végző Lokomotíva Košice együttesét.