kzai ds

A dunaszerdahelyi Kodály Zoltán Alapiskola január 30-án vidám játszóházzal és műsorral egybekötött ünnepélyes beiratkozást tartanak.

A dunaszerdahelyi Kodály Zoltán Alapiskola Igazgatósága tisztelettel meghívja a Kedves Szülőket és leendő elsős Gyermekeiket 2012. január 30-án, hétfőn 15.00 órakor kezdődő vidám játszóházzal és műsorral egybekötött ünnepélyes beiratkozásra a Kodály Zoltán Alapiskolába. Akinek nem felel meg az ünnepélyes beiratkozás időpontja, annak lehetősége van január 31-től február 2-ig, valamint február 6-tól február 10-ig naponta 13.00 órától 16.30 óráig beiratkozni. Kérjük, hozzák magukkal gyermekük anyakönyvi kivonatát.
Humánus légkörben, otthonosságot biztosító környezetben diákjaink jól hasznosítható, korszerű tudásra tesznek szert. Bizonyítják ezt beiskolázási mutatóink, a középiskolák visszajelzései, valamint a tanulmányi- és sportversenyeken elért sikereink. Kérjük ismerje meg iskolánkat, annak szellemiségét. Szívesen várunk minden érdeklődő szülőt és leendő elsőst.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Kodály-Zoltán-Alapiskola-Dunaszerdahely/145516998810128

Patassy Sándor, Felvidék.ma