msk rimaszombat

Harcos meccsen egy pontot szereztek idegenben a rimaszombatiak a II. labdarúgóliga 12. fordulójában.

Hatpontos mérkőzésen gól nélküli döntetlen született a sereghajtó rózsaszállásiak és az utolsó előtti helyen szerénykedő rimaszombatiak szombati mérkőzésén.
Az első félidőben többnyire kiegyenlített, sok hibával tarkított játék folyt a pályán, a vendégek birtokolták többet a labdát, ugyanakkor mindkét fél előtt adódtak lehetőségek, de gólt egyik csapat sem tudott lőni. A szünet után valamivel élénkebbé vált az iram, de jelentősen nem változott a játék képe. Ahogy teltek a percek, úgy vált egyre keményebbé a mérkőzés, aminek aztán meg is lett az eredménye. Az 52. percben Balát kiállítása miatt emberhátrányba kerültek a gömöriek. Néhány percnyi játék után a hazaiak is tízen folytatták a játékot, ugyanis Chromek is begyűjtötte második sárgáját, és ő is indulhatott zuhanyozni. A találkozó hajrájában a csapatok amolyan taktikai harcot folytattak, a mezőnyben folyt a küzdelem. A mérkőzés legnagyobb helyzetét a 85. percben a hazai Marko hagyta ki, akinek a fejese a kapufáról vágódott a mezőnybe. A találkozó végén még a rimaszombati Nilaš kiállítása paprikázta a hangulatot.
A kék-fehérek legközelebb október 13-án, szombaton 14,30 órakor hazai környezetben fogadják a táblázaton őket egy ponttal megelőző liptószentmiklósiakat, akiktől az első körben, július 28-án 2:1 arányú vereséget szenvedtek idegenben.

.Rózaszállás – Rimaszombat 0:0
Rózaszállás,760 néző. Vezette: Matúš – Vorel, Bednár
Sárga lap: Chromek (25.), Poliaček (50.), Balaško( 85). – Nilaš (30.), Balát (45.), Hoferica (54.), M. Gálik (90.)
Piros lap: Chromek (72.) – Balát (52.), Nilaš ((89.)
Rimaszombat: Katreniak – Hoferica ( Mravec 68.), Poleť, Zvara, M. Gálik – Nilaš – Siheľský, Rubint, Balát, Čertík (Migaľa 79.) – P. Ďurica
Vezetőedző: B. Mráz