43097

Egyre több érdekes és rendhagyó dolog történik az iskolánkban. Ilyen rendhagyó nap részesei lehettünk 2013.december 5-én is. Három baráti iskola – az edelényi, udvarnoki és a péderi – diákjai látogattak hozzánk és nyitott napot tartottunk az első osztályban.
Volt hagyományos téli vásárunk is, ahol a diákjaink a saját készítésű tárgyaikat, édességeket, díszeket árultak. Három helyszínen kézműveskedtünk, a tornateremben pedig logikai és ügyességi feladatokat oldottunk meg, hogy kiszabadítsuk a jégkirálynő fogságából a kis krampuszokat. És természetesen ellátogatott hozzánk a Mikulás is meg a segédei, hogy mindenkit megjutalmazzon. Vendégeinknek pedig újra bemutattuk a „Ki mit tud”-os produkciónkat, majd a táncházban közösen medvét táncoltattunk.
Még a szakács nénik is Mikulás-sapkában osztották a finom ebédet. Ismerkedtünk, állatokat simogattunk, vásároltunk, sírtunk és nevettünk. Összefoglalni is nehéz, hogy mi minden történt ezen a napon. Minderről talán a képek mesélnek a legkifejezőbben.

Mohňanský Csilla, Felvidék.ma

buzita1buzita3buzita6 1buzita8buzita11buzita12 1

{iarelatednews articleid=”42869,37098,35984″}