Nagy megtiszteltetésben volt részünk az elmúlt napokban. A Szlovákiában is működő Ügyfélvélemény-vizsgálati Központ  (Centrum výskumu názorov zákazníkov) jóvoltából iskolánk megkapta a „Megbízható cég” tanúsítványt.

Ezt az elismerést azok a cégek érdemlik ki, melyek az internetes kutatások szerint magas színvonalú szolgáltatást, becsületes üzletpolitikát folytatnak, továbbá nem rendelkeznek a fogyasztók részéről semmiféle negatív véleményezéssel.

Számunkra nagyon fontos ez az elismerés, hiszen iskolánk vezetősége és minden dolgozója azon munkálkodik nap mint nap, hogy magas színvonalú képzést nyújtson a nálunk tanuló diákoknak, és a szakmájukban tökéletesen helytálló szakembereket képezzen a szlovákiai magyarság számára.

Jólesik az elismerés nemcsak az iskolapadból kikerülő diákok részéről, hanem egy közvélemény-kutatást végző cégtől is. Minden erőnkkel azon leszünk, hogy továbbra is megőrizzük jó hírnevünket, és eredményesen folytassuk a húsz évvel ezelőtt megkezdett munkát a felvidéki szakemberképzés szolgálatában.