A Bécsi Magyar Katolikus Egyházközség Szent István királyunk tiszteletére a bécsi Szent István Dómban 2008. augusztus 30-án, szombaton 13.00 órakor ünnepi szentmisét tart, amelynek a főcelebránsa Cserháti Ferenc püspök úr lesz.

Szent István karereklyéje, amelyet már évszázadok óta a bécsi káptalan őriz, a szentmise után hódolatra  lesz kihelyezve a máriapócsi oltár elé. Erre az ünnepi alkalomra szeretettel hívjuk és várjuk Önt és kedves családját.
A szentmise után szeretettel hívjuk egy szeretetvendégségre és a dómtéri magyar néptánc- és népének-bemutatóra. A programmal kapcsolatos bármilyen kérdésük megválaszolásában szívesen állunk az Önök rendelkezésére az alábbi elérhetőségeken:

Bécsi Magyar Katolikus Egyházközség,
Wiener Ungarische Katholische Gemeinde
Tel.: +43 1 526 49 72
Fax: +43 1 526 49 72 25
E-mail: bmke@katolikus.at
web: www.katolikus.at

Felvidéken a Pázmaneum Társulásnál jelentkezhetnek be a zarándokok:
Tel./Fax: 031 552 90 43
E-mail: pazmaneum@stonline.sk
web: www.pazmaneum.com

Pázmaneum