32391

A női extraliga 21. fordulójában Kassán, a Cassovia ellen lépett pályára a somorjai csapat. Nem hagytak esélyt a hazaiaknak, 14 pontos különbséggel nyerték meg a mérkőzést.

Kissé álmosan kezdték a somorjaiak az összecsapást, ezért az első játékrész végén a Cassovia csapata vezetett 4 ponttal. Ezután azonban felébredtek a somorjai lányok és a második negyedet 9 ponttal, a harmadikat 3-mal, a negyediket pedig 6 ponttal nyerték, így összesítésben 14 ponttal győzték le a sereghajtó Cassovia Kassa csapatát.

Cassovia Kassa – Somorja 71:85 (25:21, 15:24, 21:24, 10:16)

Legeredményesebb játékosok: Lászlóová 16 p., R. Oravcová 13 p., Filičková 11 p., ill. Talajková 25 p., Robersonová és Sujová 14-14 p.; személyi hibák: 26:19; hárompontosok: 1:0

A forduló másik lejátszott mérkőzésén:

Rózsahegy – Good Angels Kassa 55:85 (12:20, 12:22, 19:22, 12:21)

A harmadik összecsapást a 21. fordulóból, a Rozsnyó – Dannax Sport mérkőzést február 12-én 18.00-tól rendezik.