37697

 A Jókai Közművelődési és Múzeum Egyesület évzáró közgyűlésére 2013. január 30-án kerül sor, amikor bemutatják az Iskolánk, köszönjük ! című könyvet is.

Ezúton is tisztelettel értesítjük tagjainkat és minden tisztelt érdeklődőt, hogy egyesületünk január 30-án, szerdán, 16.30 órai kezdettel tarja a Kultúrpalota (Duna Menti Múzeum) dísztermében évzáró közgyűlését, melyen bemutatásra kerül a Komáromi (Gadóc) Mezőgazdasági Szakközépiskola 113 évének emléket állító Iskolánk, köszönjük ! című könyv – tájékoztatta a Felvidék.ma-t Dr. Keszegh Margit, elnök. Hozzátette a könyvet a Százéves Alma máter Társulás képviseletében Eszenyi József mérnök és Jóba Mihály mérnök mutatják be. Megjegyezte egy
nagy múltú bezárt iskola – melynek a Felvidéken sok-sok diákja él – történelmét bemutató könyvről lesz szó!
A Jókai Közművelődési és Múzeum Egyesület Elnöksége szeretettel vár minden érdeklődőt.

Felvidék.ma