38459

Komáromban került megrendezésre 2013.03.10-én a karate Szlovák kupa II. fordulója gyerekek, diákok, fiatalabb kadétok számára. A versenyen 355 versenyző 49 klub színeiben vett részt.

A gútai CORVIN HE 5 versenyzővel szerepelt.
Lakatos Mariannak, Horváth Zolinak, Horváth Adriánnak most nem sikerült dobogóra jutni, Mezei Szabolcsnak sem, viszont meg kell említeni, hogy Szabi vakbélműtét miatt hosszú ideig nem edzhetett, de mégis 30 versenyző közül Katában 10-11 évesek kategóriában a 7. helyre tornázta fel magát.
Egyetlen dobogós versenyzőnk Kurucz Mário, aki Katában 8-9 évesek kategóriában 3., Kumiteban 8-9 évesek, 28kg szintén 3. helyezést ért el.
A CORVIN HE a 27. helyen végzett a klubok közt. Büszkék lehetünk eredményeinkre, mivel színvonalas kemény megmérettetés volt – informálta portálunkat a gútai klub.

A Gútai Taiyó karate egyesület számára a nagy diadalok napja volt vasárnap Komáromban.
A klub 14 versenyzőt sorakoztatott fel erre a rangos, országos szinten az egyik legnehezebb versenyre, 5-en dobogós helyezést értek el és 4 negyedik helyezést szereztek, aminek köszönhetően az éremtáblázat 5. helyén végeztek. A legsikeresebb fiatalok: