47917

A DAC harmadik hazai bajnoki mérkőzését játssza a 2014/15-ös idényben. Az ellenfél ezúttal a Spartak Myjava lesz, és az esti Ismerős Arcok koncert miatt ezúttal a kezdés már 16.00 óra.
A belépőjegyek elővétele szerdától péntekig, délutánonként 14-órától 19.00-ig tart a stadion éttermében, valamint szerda 14.00 órától naponta a Turul bárban is a nyitvatartási idő szerint. Szombaton, a mérkőzés napján a pénztárak két órával a kezdés előtt, 14.00-kor nyílnak. Mindhárom helyen – 1, 4 és 6-os számú pénztár – megvásárolható lesz a kedvezményes, 2 eurós belépő is (6-15 éves gyerekek, 70 év feletti nyugdíjasok, valamint az egészségkárosodott személyek részére).
Tolókocsis látogató: ingyenes
A jegyeladás mellett tovább tart a szezonbérletek értékesítése is a Fortuna liga 2014/15-ös idényére.
Bérletek árjegyzéke:
15-65 év, helyre szóló bérlet: 70 EUR
65 év felett, helyre szóló bérlet: 45 EUR
Súlyosan egészségkárosodott, helyre szóló bérlet nélkül: 28 EUR
A mérkőzés előtt újra megnyílik a hivatalos FANSHOP, ahol mezeket, bögréket és sálakat lehet vásárolni. A szombati bajnokira is készül színes meccsfüzet (Híradó), amit a klubvezetés döntésének értelmében ezentúl minden belépőhöz ingyen osztunk és tulajdonosa automatikusan részt vesz a félidei sorsoláson, eredeti DAC-logós nyereményekért. A fődíj egy DAC-játékosok által aláírt Adidas-labda.