A Honvéd csapata Besztercebányán vendégszerepelt és végül 3-1-es vereséget szenvedett. A honvedfc.hu tudósításából kiderül, a barátságos mérkőzésen a fővárosiak egyetlen találatát a nyáron az MTK-tól kölcsönbe érkező Hrepka Ádám szerezte, mellyel a kispestiek még vezettek. A 19. percben villant Hrepka, Diego bal oldali beadását nyolc méterről vágta a kapuba. Ezt követően azonban nem sok öröme volt a Honvédnak, Cséke szerencsétlen mozdulatát követően 1-1-el mehettek szünetre a csapatok – a játékost nem sokkal később le is cserélték.

A második felvonásra egy teljesen átalakul csapat futott ki, amely rögvest az első percben kapitulált, majd az 51. minutumban is kapott egy gólt, így elúszni látszott a találkozó. A honvedfc.hu tudósításából kiderül, ebben a játékrészben a Besztercebánya akarata érvényesült, így megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.

Besztercebánya – Honvéd 3-1 (Cséke 34. – öngól, Huckó 46., Duris 51. ill. Hrepka 19.)

Felkészülési mérkőzés: az MTK 3-0-ra nyert első nyári meccsén

Az MTK Budapest magabiztos, 3–0-s győzelmet aratott első nyári felkészülési mérkőzésén a szlovákiai Szenice csapata ellen – tudósít a Hungária körúti egyesült honlapja.
MTK Budapest–Senica (szlovákiai) 3–0 (2–0)
MTK Budapest: Szántai – Benke, Sütő, Rodenbücher, Hídvégi – Kulcsár, Pátkai, Zsidai, Vadnai – Molnár M., Gosztonyi. A 2. félidőben pályára lépett: Hegedűs, Balogh B., Szekeres, Melczer, Könyves, Lencse.
Gólszerző: Pátkai, Molnár M., Lencse

Felkészülési mérkőzésen 4–2-es vereséget szenvedett a Kecskemét a szlovák FC Nitra csapatától.

KECSKEMÉTI TE-ERECO–FC NITRA (szlovák) 2–4 (0–1)
Kecskemét, 700 néző. V: Kőrösi
KTE, 1. félidő: Velimirovics – Sergiu, Gyagya, Pelicsics, Huseinbasics – Csukics, Bagi – Catalin, Hegedűs Á., Birtalan – Florin (Koszó). 2. félidő: Mitrovics – Schindler, Koller, Koncz, Farkas I. – Csordás, Némedi, Szavics, Yannick – Veszelics, Ndjodo