Vágsellyéről jött a hír, hogy kellemes szórakozás mellett is lehet jó célért tenni. A helyi Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda Szülői Szövetsége szervezett ugyanis Katalin bált, melynek bevételéből az intézmény diákjait szándékoznak támogatni.

November 27-én a vágsellyei kultúrház nagytermében a Pázmány Péter Alapiskola és Óvoda Szülői Szövetségének szervezésében nagyszabású szülői bál rendeztünk. Ez a rendezvény már hagyományosan a Katalin-naphoz kötődik, és minden évben megrendezésre kerül.
Az idei bált a hetedikes és nyolcadikos lányok ének- és mazsorett fellépésén kívül egy új műsorszámmal bővítettük, a végzős kilencedikes tanulók táncával. A tanulók keringője mindenkit lenyűgözött, ezért is szeretnénk, ha a végzősök tánca hagyománnyá válna, a szülői bálok műsorát gazdagítaná, hangulatát szebbé varázsolná. Tanulóink így elegáns környezetben ismerkednének meg egyrészt a báli hangulattal, másrészt a társas viselkedés szabályaival, illetve etikettel. Ezúton szeretnénk köszönetet mondani Kőrös Szilvia és Zilizi Katalin tanárnőknek a színvonalas táncprogram megszervezéséért. Kožuch András, illetve a Dominó étterem előétellel, gazdag választékú svédasztallal és desszerttel várta a vendégeket.
A propagálásnak, nagyon jó szervezésnek és a rendezvény magas színvonalának köszönhetően meglepően magas volt a részvétel, 192 vendég szórakozott a bálon.
Ezúton szeretnénk minden vendégnek megköszönni a részvételt, továbbá köszönjük a támogatók hozzájárulását, és a sok-sok tomboladíjat is, amelynek bevételéből iskolánk tanulóit támogatjuk.

Darázs Zsolt , a szülői szövetség tagja