29564

A VI. Balogvölgyi Falvak Találkozója keretén belül Bátkában kispályás futballmérkőzésre került sor július 30-án az MKP és Balogvölgy focistáiból válogatott csapatok között.

Esőben, nehéz talajon játszották le a mérkőzést. Az első félidő után a bátkai öregfiúk csapat kiegészülve balogvölgyi focistákkal vezettek. Bene Győző játékvezető kiegyenlített mérkőzésként értékelte a játékot, ahol mind a két csapatnak volt helyzete bőven, a kapusok és a játékosok kitettek magukért. A második félidő után 3:3 lett a végeredmény. Auxt Ferenc, az MKP Rimaszombati Járási elnöke, országos elnökségi tag a nézőtérről szurkolt a csapatának, mint elmondta kemény mérkőzés folyt, két korrekt ellenfél között. Akik kijöttek egy jó meccset láthattak, akik pedig nem voltak ott, megnézhetik majd mind a két félidőt a www.televizio.sk oldalon a Magyar Interaktív TV-ben.