43596

Haza pályán, 2-0-s állás után szenvedett vereséget az Érsekújvár a dunaújvárosi Dab.Docler ellen. Az Újvár három ponttal megelőzve a romániai Brassót a harmadik helyen áll a tabellán.
Jól kezdte a mérkőzést a felvidéki együttes, már a 15. másodpercben vezetéshez jutottak, a második játékrészben aztán tovább növelték előnyüket. Jött azonban a feketeleves. A listavezető Dunaújváros Azari Zsolt duplájával és gólpasszával 3-2-re fordított, a harmadik harmadban újabb gólt szereztek, így végül az is belefért, hogy az Érsekújvár tizenhárom perccel a vége előtt lőtt még egyet. Érsekújvár – Dab.Docler: 3-4 (1–0, 1–3, 1–1).

Az érsekújvári mérkőzés előtt jött a hír, hogy a hazai csapat szakvezetője, Lubina bejelentette távozási szándékát. A jégkorongblog értesülése szerint a felvidéki klub vezetői ezt elfogadták, így a Dunaújváros elleni mérkőzésen már Peter Halmes és Stanislav Meciarm irányította az együttest.