46407

Az idei tanévben kivételt képeztek az igazgatói díjat illetően. Ebben az évben a rimaszombati Tompa Mihály Alapiskola több tanulója is kiérdemelte ezt a díjat.

A Tompa Mihály Alapiskola igazgatójának díja 2008-tól minden évben kiosztásra kerül. Általában egy arra érdemes, szorgalmas, tudásával és viselkedésével is kimagasló végzős tanuló kapja meg.
“Egész évi szorgalmuknak és munkájuknak köszönhetően iskolánk méltón büszkélkedhetne a „Régió legeredményesebb iskolája” címmel, hiszen megannyi országos, kerületi verseny nyerteseiről, döntőseiről van szó, vagy olyan tanulókról, akik szinte havi rendszerességgel képviselték iskolánkat különböző kulturális vagy egyéb rendezvényeken.
Úgy gondoltam, a legkevesebb, amit tehetek értük, hogy egy jutalomkirándulás formájában köszönöm meg nekik az elvégzett munkát és egy örömteli, izgalmas napot szerzek számukra.
Így került sor arra, hogy 2014. június 11-én a legeredményesebb diákokból álló 17 fős csapat a Nyíregyházi Soóstó ZOO parkban tölthette el egy napját. Csak remélni tudom, hogy minden díjazott jól érezte magát, és élményekkel gazdagodva tért haza erről a jutalomkirándulásról. Ezúton is szeretném nekik megköszönni az elvégzett munkát és iskolánk hírnevének öregbítését” – írta Orosz István iskolaigazgató.

További fényképek ITT>>> tekinthetők meg.
Felvidék.ma