455518

A Seishin Karate Klub részt vett a XV. nemzetközi karate versenyen Tarjánba. A megmérettetésre két ország (Magyarország, Szlovákia) 41 klubjának 436 versenyzője nevezett.
A versenyre a Seishin Karate Klub 12 főt delegált. A verseny legkisebb küzdelmeivel kezdődött. A gyerek.1-es kategóriában a keszegfalvi Bakoš Orsolya Virág kiválóan küzdött, mind a három küzdelmét megnyerte így első helyen végzett. Fodor Gergő Dunaszerdahelyről egy nagyon erős ellenfelet kapott, így az első körben kiesett.
A szintén dunaszerdahelyi Karika Rebeka az első két küzdelmét megnyerte, sajnos a döntőben alul maradt, így második lett. Trenčík Nikolas hosszabbításban maradt alul első küzdelmében. Az ekecsi Bajcsi Adrián egy nagyon agresszíven küzdő ellenféllel szemben maradt alul. Szabó Bálint (Ekel) az első küzdelmét simán nyerte, majd a másodikban alul maradt.
Kósa Tamás (Dunaszerdahely) az első küzdelmét megnyerte, majd a másodikban egy ponttal maradt alul a súlycsoport bajnokával szemben. Markovics Ádám (Keszegfalva) szintén az első küzdelmét megnyerte, majd a második küzdelemben a súlycsoport bajnokától szenvedett vereséget.
Győri Gergő Bence Nemesócsáról sajnos az első küzdelmében alul maradt. Németh Bence (Ekel) épp hogy kikapott egy ponttal. Kovács Kata Zsófia (Ekecs) sajnos körmérkőzéses szisztémában nem tudott győzni. Varga Máté az első küzdelmében szépen megfogta gyomorra az ellenfelét, a többiben alul maradt, így harmadik lett.
Köszönet Hupián Krisztinának, Bödők Lórántnak és Kocsis Lászlónak klubunk edzőinek, és a szülőknek a segítségért. A Felvidék.ma értesülései szerint a következő megméretetés Ekecsen lesz május.17-én.
A XV. nemzetközi karate verseny eredményes Seishin klub versenyzői
I. helyezettek: Bakos OrsolyaVirág (Keszegfalva) gyerek.1 +35kg
II.helyezettek: Karika Rebeka (Dunaszerdahely) gyerek.2 +45 kg
III.helyezettek: Varga Máté (Ekecs) Ifjúsági 55kg
5-8.helyezettek:Szabó Bálint (Ekel) serdülő 70kg; Markovics Ádám (Keszegfalva) serdülő 60kg