A görög férfi kézilabda-válogatott hazai pályán három góllal verte Szlovákiát Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen. A csoportban szerepel a négy mérkőzés után százszázalékos magyar együttes is, amely Görögországban győzni tudott.

A görögök ugyancsak negyedik mérkőzésüket tudták le: mérlegük két győzelem és két vereség. A mieinktől otthon hat góllal kaptak ki (27-21), Szlovákiában eggyel. Most a kvázi visszavágón hárommal vettek revansot. Időközben Finnországban is diadalmaskodtak (30-25).
A görög-szlovák mérkőzésen a házigazdák már a félidőben hat góllal vezettek, kapaszkodtak a vendégek a második felvonásban, de a pályaválasztó győzelme nem igen forgott veszélyben.

A görög-szlovák versenyfutás azonban nem valószínű, hogy sokat oszt-szoroz a csoportban, hiszen csak az első két hely ér továbbjutást, oda pedig a magyar mellett a horvát együttes pályázik igen jó eséllyel és kilátásokkal.