Idősebb ifijeink a dunaszerdahelyi városi stadionban Ágh 2 és Csonka találataival 3:0 arányban győztek, ezzel megőrizték kétpontos előnyüket a tabella élén. A rossz idő ellenére jó pár néző is kíváncsi volt a mérkőzésre, többek közt jelen volt a DAC-fanklub egy része is, amely végig biztatta a srácokat.

Az első perctől a hazai ifik irányították a játékot, riválisukat nem engedték helyzetbe. Sok ígéretes akciót alakítottak ki a fiúk, az első gólra mégis a 29. percig kellett várni. Egy jól eltalát távoli lövés után Csonka Árpád volt eredményes. A második félidőben két nagyszerűen beívelt pontrúgás után Ágh Zoltán fejjel volt eredményes. A DAC U19 meglepően, de megérdemelt két pontos előnnyel vonul a téli felkészülésre. Zsákovics Tibor vezetőedző tíz napos pihenőt adott védenceinek, de néhányan a felnőtt A- ill. és B-csapattal fognak készülni. A téli felkészülés során számos teremtornán is részt vesz a csapat.