(Fényképgalériával) Második felkészülési mérkőzésen a dunaszerdahelyi DAC 4:1 arányú győzelmet aratott az I. ligában szereplő Vágsellye ellen a hodosi futballpályán június 27-én. A mérkőzést a távolból figyelte Zlatko Kranjčar is, viszont  Marzban Alireza nem tartott a csapattal.
A csapatot Radványi Miki és Németh Krisztián vezette és küldte pályára. A DAC edzője, Marzban Alireza nem volt jelen, viszont a tavasszal Werner Lorant helyett leszerződtetett Zlatko Kranjčar a távolból figyelte a sárga-kékek játékát.

A végsellyei csapat már a 6. percben megszerezte a vezetést, amikor Polša 20 méterről kapura rúgott és Novota kapus csak későn vette észre a labdát. A sárga-kékek egyes játékosai fűtve a bizonyítási vágytól küzdöttek és igyekeztek helyet szerezni maguknak a csapatban. Viszont akadtak olyanok is, akik lazán vették a meccset, főleg az afrikai focisták. N’lend több helyzetet is elrontott, Abena lassú volt.
Új arcok tűntek fel a sárga-kékeknél. A már leszerződtetett három cseh és egy bosnyák játékos mellett pályára léptek a következő labdarúgók: Dumič Daniel, Anane Wiliam, Geovanni, Halimi Ilami, Pletikosa, Hochmeister Radek, Cemil Tosun, Ľuboš Ilizi, Bertron.

Az ifjú Bognár Zoltán remek formában játszott és többször is egyedül tört kapura, viszont helyzeteit még meg kell tanulnia gólra váltania a legfelsőbb szlovák bajnokságban. A másik ifjú titán Németh Zsolt is megállta a helyét a csapatban. Mindkettőjük amennyiben kapnak elegendő játéklehetőséget a DAC stabil kulcsembereivé válhatnak.

A sárga-kékek góljait a 24. percben Dumič, a 43. percben N’lend, az 56. percben Hassan és a 68. Moughfire szerezték.

A második félidőben egyértelműen a DAC kerekedett felül és a sellyei csapat csak ritkán tudott támadást vezetni. Novota János helyett a második félidőben Ilizi kapus védett, aki szintén jó teljesítményt mutatott. A hazai szurkolók nagy örömére a 87. percben a pályára lépett a még Dunaszerdahelyen tartózkodó Kweuke is.

Legközelebb július 1-jén játszik otthon a DAC, amikor is a Privigye csapatát fogadja délután 16:00 órától.