A férfi kosárlabda extraliga 24. fordulójában Nyitrabányára látogattak a komáromiak. Ezúttal nem jött ki a lépés, nyertek a vendéglátók. Ezzel 1 ponttal megelőzték a bajnokságban a komáromi csapatot, bár Nyitrabánya eggyel több mérkőzést játszott eddig.

Rendkívül rosszul kezdték a vendégek a mérkőzést, az első negyedben 16 pontos lemaradást sikerült felhalmozniuk. A második játékrészben már kezdtek magukhoz térni, de a hátrány tovább nőtt. A félidőben 19 ponttal vezettek a hazaiak.

A harmadik negyedben megtört a jég, és ha csak 3 pontot is, de sikerült lefaragniuk a hátrányukból. Az utolsó játékrészben 5 ponttal sikerült többet szerezniük, mint a nyitrabányaiaknak, de ez már kevés volt az üdvösséghez. Összesítésben 11 ponttal alulmaradtak a komáromiak a küzdelemben.

Nyitrabánya – Komárom 97:86 (29:13, 22:19, 22:25, 24:29)

Legeredményesebb játékosok: A. Jones 27 p., S. Hampton 24 p., Barišič 12 p., ill. J. Jones 24 p., Bilič és L. Johnson 18-18 p., személyi hibák: 29:29, hárompontosok: 10:6