34871

A július 22-én 8.05-kor kezdődő Világosság című református egyházi műsor fő témája az imádság ereje.

Ezen kívül szó lesz a dunamocsi gyülekezet napközis gyermektáboráról és az alistáli egyházközség új kisbuszáról is, melyet az egyházi alapiskola számára vásároltak.

A Világosság református műsor fő témájáról – Jakab apostol levele alapján – az imádság erejéről Beňadik Adrián barsváradi lelkipásztor szól a hallgatókhoz.

Hatodik alkalommal szervezte meg július 2-a és 6-a között a dunamocsi egyházközség az Immánuel gyülekezeti házban az öt napos nyári bibliai napközis gyermektáborát több mint ötven résztvevővel. A tábor témáját a KOEN által előkészített program adta: Ezt látnod kell! címmel. Az alkalomról összeállítás hallható a műsorban.

Az Alistáli Református Egyházközség nemrég egy huszonöt személy szállítására alkalmas kisebb autóbuszt vett külföldi támogatóknak köszönhetően az egyházi alapiskola számára. Erről Édes Árpád lelkipásztorral készült beszélgetés.

A műsorban ezen kívül elhangzanak a legfrissebb egyházi hírek és kiértékelésre kerül a bibliaismereti verseny.

Műsorvezető-szerkesztő: Iski Ibolya

Felvidék.ma