48589

A DAC friss szerzeménye, Saláta Kornél, aki a Slovantól érkezett kölcsönbe a sárga-kékekhez, góllal mutatkozott be új csapatában. A szombati találkozón: Aranyosmarót-DAC: 1-1.

Korán, már az 5. percben vezetést szerzett a DAC az Aranyosmarót otthonában, egy jobb oldalról elvégzett szabadrúgás után a levágódó labdát Saláta a tizenhatos vonaláról bombázta a hálóba. Csaknem ötven percig őrizte előnyét a DAC, közben akadtak itt is ott is veszélyes helyzetek, ám egy 53. percben elvégzett aranyosmaróti szöglet után a vendég védelem elaludt, a berobbanó Djuričič pedig könnyedén bólintott a kapuba. Ez volt a DAC egymást követő harmadik döntetlenje a bajnokságban, a sárga-kékek jövő héten a Slovant fogadják Dunaszerdahelyen.

Fotó: šport.sk