DAC 1904 – SFM Senec (Szenc) 0:0. A bajnokság egyik kulcsfontosságú mérkőzésén a taktikailag fegyelmezett vendégek pontot raboltak stadionunkban. A slágernek kikiáltott bajnoki szép számú közönséget vonzott, ám a megtelt lelátó és a nagy tét rányomta bélyegét a játékra.

Pontosság és nagyobb agresszivitás a befejezésnél, talán egy kis szerencse, és mindenkép több távoli lövés hiányzott a DAC játékából. A 40. percben Milan buktatásáért jogos büntetőtől fosztotta meg csapatunkat a játékvezető. Nyolc győzelem után veszített hazai pályán pontokat a DAC, amely így is megtartotta első helyét a nagyon szoros bajnoki tabellán.

A 90. percben piros lapot kapott a szenci Peciar, aki fellökte a frissen beállt Šnegoňt. Azonban ekkor elszabadultak az indulatok és a szenci vezetők berohantak a pályára, hogy számonkérjék a partjelzőt. Dulakodás alakult ki a játékosok és a vezetők között is. A szenci csapat egyik vezetője miután a vendégek részére kijelölt kispad felé tartott a főtribünön helyet foglaló közönségnek – köztük a dunaszerdahelyi polgármesternek is, aki rendszeresen kijár a mérkőzésekre – sportemberhez nem méltó módon jobb kezével és annak középső ujjának felmutatásával  hergelte a mintegy 2500 fős nézősereget.
A lefújás után a közönség vastapssal köszönte meg a DAC játékát, ami igaz csak a döntetlenhez volt elég, de az akarat és a küzdelem utáni vágy látszott a sárga-kék játékosokon. A DAC legközelebb a Nagyszombat B csapatával méri össze tudását.