Élőben közvetítettük a Corgoň-liga 32. fordulójának Artmedia Petržalka-DAC labdarúgó bajnoki mérkőzését. A dunaszerdahelyi csapat ismét kikapott. Az első félidőben három gólt kapott, mindhármat szögletből. A második félidőben sem változott az eredmény.
90+2 perc
Vége a mérkőzésnek! Ismét kikapott a dunaszerdahelyi gárda. A szurkolóknak újabb csalódást okoztak. A 2008/2009-es évad utolsó mérkőzésére otthon kerül sor, amikor a DAC a táblázat 2. helyén álló Zsolna csapatát fogadja. Az újabb vereség sajnos már előre borítékolható. Hogy mi lesz Zlatko Kranjčar sorsa és többi játékosé? Majd a vezetőség eldönti. Egy biztos, amennyiben újra focit szeretnének látni a csallóközi városban a vezetőségnek komolyan el kell gondolkodnia a folytatáson.

90. perc
Nlend már felemelte a kezét, hogy gólt szerzett, de a labda másfelé vette az irányt, így becsületgólra sem tellett a sárga-kéknek. A labda a bal kapufa mellé ment. Két perc hosszabbítás következik.

89. perc Caihame Esis próbálkozik, de Minár véd.

86. perc A rózsahegyi csapat már 4:0-ra vezet idegenben a Nagyszombat ellen. A máriatölgyesiek szépítenek, gólt rúgnak, így 5:2 Zsolnán. A DAC még becsületgólt sem rúgott.

85. perc Adiaba kap sárga lapot.

83. perc Szégyen a nézőszám számarányát illetően. 253-an figyelik a mérkőzést, ebből 20-30 DAC szurkoló.

81. perc Sylvester kap sárga lapot. A Zsolna csapata már 5:1-re nyer a máriatölgyesiek ellen. Az eperjesi gárda is betalál a Vion kapujába 2:1.

78. perc Az Artmedia csapatkapitánya kap tapsot a nézőktől, aki ügyesen cselez majd rálövi a labdát a kapura, ami csak milliméterekkel megy mellé.
A Kassa gólt rúg idegenben a bajnok Slovannak, így 2:1-re vezet idegenben. A besztercebányai csapat is gólt rúg. Nyitrán az eredmény 2:1.

77. perc Guédé Ďuricával játszik össze, de nem jutnak el a lövésig.

73. perc
Ismét egy gyors kontra veszélyeztette a DAC kapuját. Sylvester ügyesen látta meg a futó Urbáneket, aki technikásan akarta a kapust legyőzni, de Minár kétszer is védett.

72. perc Regedei szöglete után Demeter kerülhetett volna helyzetbe, de könnyelműen állt hozzá, így elpuskázta a lehetőséget.

70. perc Már a csoda sem segíthet a sárga-kékeken. Újabb vereséget könyvelhetnek el a szurkolók. Vajon a szombati Zsolna elleni mérkőzésre hányan lesznek kíváncsiak?

69. perc Cserél a DAC. Németh Zsolt le Habenicht János fel.

68. perc Mindkét félen szögletrúgást végezhetnek el a csapatok.

66. perc Majtan ügyesen passzolt Guédé elé, de nem veszélyeztette a lövés a DAC kapuját.

64. perc Abena önzőn játszik nem passzol a jobb helyzetben lévő játékostársának.

62. perc A Zsolna már 4:1-re vezet a Máriatölgyes ellen, a Nyitra pedig 2:0-ra a Besztercebánya ellen. A Slovan is gólt rúgott, 1:1 az állás a Kassa ellen.

58. perc
Czinege a jobb szélén Ďuricát találja meg passzával, de a lövés a kapu fölé száll.

57. perc Guédé elől Minár kapus ment.

55. perc További eredmények:
Prešov – Zl. Moravce 1:1
Žilina – Dubnica 3:1
Nitra – B. Bystrica 1:0
Trnava – Ružomberok 0:3
Slovan – Košice 0:1

54. perc A második félidőben többet támad a DAC. Még futja az erejükből hiszen most pihentek, vajon mi lesz később?

53. perc Urbánek szögletét Németh Krisztián fejeli ki.

52. perc
A DAC hátvédje Kováč próbálkozik, de nem jön össze neki, viszont Majtan vezetheti az ellentámadást, de abból sem születik semmi.

50. perc Regedei ott folytatja, ahol az első félidőben abbahagyta. Távoli lövése éppen csak a kapu mellé megy. Cserél a DAC. Benusis le Bohona Olivier fel.

49. perc Erik Čikoš a tizenhatoson belül, akit Németh Kriszti még időben szerelni tud.

48. perc Folyamatos támadás alatt a DAC kapuja. Előbb Sylvester próbálkozik majd Majtan.

2. félidő

45+2 perc Vége az első félidőnek! A DAC 3:0-ra veszt az Artmedia ellen. Mindhárom gólját szögletből kapta. A második félidőben újabb hármat kap? A minimális egy pontot sem tudja már elhozni a csallóközi csapat. Nagy baj van!

45+1. perc Gól! Ismét gólt kap a DAC két percen belül! Ilyen nincs csak a legmerészebb rémálmokban! Ugyancsak szögletből, amelyet Urbánek ad be és Struhár fejjel bebólint Minár kapujába. Háromszor ismétlődik meg ugyanaz a szituáció! Mit csinál a védelem?

45. perc A DAC is elvégezheti első szögletét. Regedei adja be kiválóan Benusis fejére, aki épp ellenkező irányba fejel, így Kamenár kapust nem veszélyezteti.

44. perc GÓL! Az első félidő vége előtt 1 perccel ismét gólt kap a DAC. Ismét szögletből kapja a DAC a gólját. Minár kapus nem fogja meg, a védelem nem hárít és nem rúgja ki, viszont Guédé betalál. Nem bírta ki a sárga-kék csapat, szomorú.

42. perc Boya sárgul be.

40. perc Cserél a DAC. Hassan le, helyébe Demeter Szabolcs érkezik, aki a DAC B játékosa és középpályás poszton játszik.

37. perc Regedei Csaba küld kapura egy bombát, Kamenár kapusnak védenie kellett.

36. perc Horváth Majtan Urbánek trió játszott össze, majd Majtan kapura küldte a labdát, de eredménytelenül.

35. perc Abena szerette volna Hassant indítani, de Čikoš megakadályozta.

34. perc Urbánek kerül helyzetbe egy gyors kontrából, de lövése nem talál.

32. perc Majtan megkerüli védőjét Martin Kováčot és lő, de lövése Minár kapuja felett száll el. Kamenár kapus nyugodtan nézheti a mérkőzést a DAC csatárai nem foglalkoznak vele.

29. perc
Ivószünet

28. perc Czinege Horváttal játszik össze, majd Ďurica Pavolt ugratják, de nem jól találja el a labdát.

27. perc A hazaiaknál Horváth újabb szögletet végezhet el, de beadása a DAC kapuja háta mögött landol.

25. perc Sylvester és Guédé játszott össze, de Németh Kriszti közbeavatkozott és a középpályára rúgta a labdát.

24. perc A sárga-kéknél Kováč Martin indul meg, de lövése az oldalvonalon túl pattan le.

22. perc
Ismét szöglethez jut a hazai együttes, de ezúttal nem születik belőle gól. Még szerencse!

20. perc GÓL! Megszerzi a vezető találatot az Artmedia. Guédé Karim rúgja be a labdát Minár kapujába egy szöglet után miután a nagy keveredésben ide-oda pattogott a labda.

18. perc A sárga-kékeknél Nlned próbálkozik, de nem tudja meglepni Kamenár kapust. A jobb kapufát találja el lövése.

17. perc Áthelyeződött a játék a DAC térfelére. Urbánek szögletét Minár biztonságosan öklözte ki.

15. perc Kissé megkésve, de megérkeztek a DAC szurkolói is, akik lassan elfoglalják helyüket.

14. perc Aleš Urbánek távoli lövését kell hárítania Minár kapusnak.

10. perc Minárnak kell védenie az első ligetfalusi lövést, amelyet Sylvester Jakub küld a kapura.

8. perc Horvát ismét akcióban a bal szélen, beadja a labdát középre, de nem érkezik rá senki.

6. perc Egyenlőre a középpályán folyik a mérkőzés. Horváth szabadrúgását Németh Kriszti vágja vissza.

4. perc Helyzet a DAC előtt. Regedei húz el a jobb szélen és Benusisnak passzol, aki az ellenfél tizenhatosáról lő, de nem talál.

3. perc Guedát szabálytalanul szerelték és a szabadrúgást beívelték, de Abena biztonságos helyre rúgta el a labdát.

1. perc Elkezdődött az összecsapás. A két csapat már jó ideje nyeretlen, így mindkét fél labdarúgói és azok szurkolótábora ki van szomjazva a győzelemre. A középkezdést a DAC kezdte.

Artmedia Petržalka: Kamenár Ľuboš, Ďurica Pavol, Guédé Karim, Horváth Vojtech, Majtán Tomáš, Sylvestr Jakub, Czinege Juraj “K”, Salata Kornel, Struhár Peter, Urbánek Aleš, Čikoš Erik. Edző: Michal Hipp

DAC 1904 Dunajská Streda: Minár Michal, Németh Kristián “K”, Adiaba Bondoa, Hassan Ahmed, Beniusis Ricardas, Kováč Martin, Abena Martin, Regedei Csaba, Boya Ntsogo, Ńémeth Zsolt, N´lend Jean Michel. Edző: Zlatko Kranjčar