Oláh Hajnalka, a galántai Kodály Zoltán Alapiskola igazgatója örömmel tudósított minket arról, hogy az idén végre megállt a beíratott elsősök számának csökkenése, 27 kis elsőst írattak be szüleik az általános iskolába, hogy szeptembertől ezen iskola padjai közt okosodjanak.

Álljanak itt Oláh Hajnalka szülőkhöz intézett köszönő szavai.
Iskolánkban az elmúlt napokban fontos eseménynek lehettünk tanúi. Megtörtént a beíratás az első évfolyamba, és nagy örömmel számolok be az eredményről, mely szerint 27 elsőst írattak be iskolánkba. Az elmúlt évekhez viszonyítva először emelkedett ez a szám, ugyanis az utóbbi időben minden évben kevesebb és kevesebb volt az elsősök száma.

Szeretném megköszönni a beíratott gyermekek szüleinek a bizalmat, melyet intézményünk irányában tanúsítottak. Ezt a bizalmat minőségi oktató-nevelő munkával szeretnénk meghálálni.
A tavaszi hónapok során nyitott napon szeretnénk munkánkat még ismertebbé tenni, ezért nyílt nap keretén belül beavatjuk a szülőket az iskola mindennapjaiba. A nyitott nap dátumát a lehető legtöbb fórumon hirdetni fogjuk, hogy eljusson Önökhöz.
Kérdéseiket, meglátásaikat szívesen fogadjuk iskolánk honlapján: www.kodalyiskola.elivepage.com a Vendégkönyv oldalain.

Tisztelettel: Oláh Hajnalka, az iskola igazgatója