Forrás: dac1904.sk

Elkezdődött a rájátszás, ráadásul az Aranyosmarót elleni mérkőzés volt Divković 100. mérkőzése sárga-kék mezben. „Boldog és egyúttal büszke vagyok erre a számra, a száz meccs nem kevés. Köszönöm a klubnak a bizalmat és bízom benne, hogy még sokszor pályára léphetek a DAC színeiben. Szintén remélem, hogy győzelemmel ünnepeljük ezt a jubileumot. Nem lesz egyszerű dolgunk, az Aranyosmarót jó formában van, ám mi szeretnénk bizonyítani és otthon tartani a három pontot” – nyilatkozta a horvát támadó.

Ez volt a harmincadik DAC-ViOn meccs, az utóbbi öt év 11 mérkőzéséből nyolcat a dunaszerdahelyi csapat nyert meg. A mérkőzés előtt Világi Oszkár köszöntötte a jubiláló Divković-ot.

Az első félidő meglehetősen eseménytelenül telt, az első komolyabb helyzetre a 17. percig kellett várni, ekkor Ramirez lépett ki a védők közül, majd Kalmárt kereste, de az aranyosmarótiak tisztázni tudtak. Egy perccel később már a DAC tisztázott egy hasonló helyzetből. A 35. percben az aranyosmaróti Čonka lőtt kapura, de Müller blokkolta a próbálkozást, öt perccel később pedig Ramirez került ígéretes helyzetbe, de az Aranyosmarót kapusa, Chovan védeni tudott.

A 69. percben ismét helyzetbe került a DAC, Balić közeli lövését védte Chovan. Az első gólra a 74. percig kellett várni, Kalmár huszonnéhány méterről lőtt az Aranyosmarót kapujába, 1:0.

A 87. percben ismét helyzetbe került a DAC, Balić lövését védte Chovan. Két perccel később Davis beadását Ramirez fejelte a kapuba, ezzel pedig eldőlt a meccs. DAC-Aranyosmarót 2:0.

A DAC egy hét múlva a Nagyszombat ellen játszik.