A Tompa Mihály Református Gimnázium diákjai január 31-én nemcsak a félévi bizonyítványt várták, hanem már a hagyománnyá vált diákbált is, ami idén 5. alkalommal került megrendezésre a Rimaszombati Városi Művelődési Központ Gömbtermében.

A bál előkészületei, teremfoglalás, zenekar meghívása, a terem díszítése – mint minden évben -, most is a Septimo osztály és a Diákönkrományzat feladata volt.

Iskolánk diákjai a Quarta osztálytól a végzősökig nagy izgalommal készültek mulatságra, amely este 19:00 órakor vette kezdetét. Elmondhatjuk, hogy ez egy igazi bál volt, latin-amerikai nyitótánccal, amellyel szintén iskolánk diákja, Fejes László és táncpartnere, Kisbenedek Henrietta kápráztatták el a közönséget.

A kitűnő hangulatról a füleki FIX zenekar gondoskodott, akik hajnali fél kettőig húzták a talpalávalót. A bálon nemcsak diákok mulattak jól, hanem velünk ropta a táncot a ,,páratlan“ tanári kar és az önfeláldozó Szülői Szövetség néhány tagja is. A bál fergetegesre sikeredett, aki nem volt ott, sajnálhatja, de jövőre bepótolhatja.

TMGR – rimaszombat.eu
Beküldte: Molnár Zsuzsa, SZAKC Rimaszombat