Tehetséges fiatalok műsora 1

Nagy örömmel adtak helyet jó partneri kapcsolataink keretében a Lévai Művészeti Alapiskola igazán színvonalas karácsonyi rendezvényének a Honvéd utcai Reviczky Házban. Wirth Jenő, a Reviczky Társulás elnöke üdvözlő szavai után, a Lévai Művészeti Alapiskola igazgatónője, Klára Viteková a következőképpen köszöntötte a közönséget:
“Lassan vége az adventnek, előttünk a karácsony. A karácsony mindenekelőtt a szeretet, a békesség és a kölcsönös megértés ünnepe. Azért jöttünk össze, hogy egy olyan nyelv segítségével értsük meg egymást, melyet nem szükséges tolmácsolni – ez a zene nyelve. A művészet összeköti az embereket, a nemzeteket és értéket képez mindannyiunk lelkében.
Nagyon örülök, hogy ma a Reviczky Házban találkozunk a Lévai Művészeti Alapiskola első karácsonyi koncertjén, melyre az iskola tanulói tanáraikkal közösen készültek s általa Önökkel együtt ünnepelve várhatják a karácsonyt. A koncert alatt vetítve bemutatjuk tanulóink képzőművészeti alkotásait is, melyek más műfajhoz tartoznak, de eredetiségükkel fokozhatják a művészi hatást” – mondta.
Az igazgatónő a végén megköszönte a fiatal művészeknek a csodálatos műsort, tanáraiknak a felkészítést. “Köszönöm a Reviczky Társulásnak, hogy rendelkezésre bocsájtotta termeit, így is támogatva városunk tehetséges ifjúságát. Meggyőződésem, hogy a mai első koncert, csak a kezdetét jelentette a LMA és a Reviczky Ház további együttműködésének, amely jelentősen gazdagítja majd Léva városának kulturális életét” – mondta Klára Viteková. Végül mindenkinek csodás karácsonyt, sikeres új évet kívánt.

Felvidék.ma
Tehetséges fiatalok műsora 2Tehetséges fiatalok műsora 3Tehetséges fiatalok műsora 4Tehetséges fiatalok műsora 5Tehetséges fiatalok műsora 6Tehetséges fiatalok műsora 7