Magyarországon csütörtökön véget ért a veszélyhelyzet, amely az országban egy rövid időszak kivételével hat éven át volt érvényben. Eredetileg a COVID-19-járvány idején hirdették ki, majd 2022 májusától az …
Címke:
Magyar-kormány
-
-
Folytatódtak kedd reggel a leendő miniszterek parlamenti bizottsági meghallgatásai, délután pedig megalakul a Tisza-kormány, majd összeül az Országgyűlés, és esküt tesznek a miniszterek. Orbán Anita külügyminiszter-jelölt kinevezés előtti …

