32694

A női kosárlabda extraliga 28. fordulójának előrehozott mérkőzésén Somorja csapata lesöpörte a pályáról a Cassovia Kassa együttesét.

Az első negyedben még tudta tartani az iramot a kassai csapat, az első tíz perc után még döntetlen volt az állás. A második játékrésztől azonban már csak az történt, amit a somorjai lányok akartak, így a második negyedet 18 ponttal, a harmadikat 12-vel, a negyediket 10 ponttal nyerték meg.

Somorja – Cassovia Kassa 101:61 (23:23, 29:11, 25:13, 24:14) – Legeredményesebb játékosok: Wickettová 24 p., Sujová 15 p., Slamová 12 p., ill. R. Oravcová 12 p., Lászlóová 11 p., Timková 9 p.; személyi hibák: 15:21; hárompontosok: 4:1