Események betöltése
Események keresése

Esemény nézetének navigációja

Események - 2017. június › Esemény

Hónap navigáció a naptárban

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
29

Könyvtárosok továbbképzése –Könyvtári marketing

Fiatalok a Polgári Magyarországért díj ünnepélyes átadása

Előadás a Szent Péter esernyőjéről a Palóc Múzeumban

30

42. Duna Menti Tavasz – keddi program

A klasszikus zene remekei 1. rész

Dr. Várnai Tibor előadása

Kiállításmegnyitó: 1914-18 – 2014-18 In memorian

31

42. Duna Menti Tavasz – szerdai program

Őrangyalok személyi igazolvánnyal c. kötet bemutatója

Kiállításmegnyitó: Ötlet, lendület, értékalkotás

Zorán koncert Pelsőcön

1

42. Duna Menti Tavasz – csütörtöki program

Duray Miklós könyvbemutatója a Budai Várban

Előadás: A kassai tőrvívás fénykora

Szabadtéri szentmise a Szoborparkban

Kiallításmegnyitó: Gódány Sándor tárlata Sevillában

2

42. Duna Menti Tavasz – pénteki program

Tenkes zenekar koncertek Gömörben

Csallóközi színes ceruzák 2017

Nemzeti összetartozás napja a Magyarság Házában – pénteki program

NÖN: A Rákóczi Szövetség központi rendezvénye

JÚNIUSFeszt

IX. Hon – nap: a pénteki program

Kiállításmegnyitó: Kanyó Ervin grafikái

Kiállításmegnyitó: Kibontakozóban

Somorjai mesék

Nemzeti összetartozás napja Szimőn

XXII. Pünkösdi ünnepség – Pósa Lajos emlékkiállítás

3

Júniusi elsőszombati Mária tisztelő találkozás a Ferences templomban

Gyereknap Nagyszigeten

Generációk nagytalálkozása

IX. Hon – nap: a szombati program

Nemzeti összetartozás napja Éberhardon

Nemzeti összetartozás napja a Magyarság Házában – szombati program

Gyereknap a zsinagóga udvarán

Gyereknap Füleken

Muzslai Bortúra

Gyereknap Szapon

3. Felvidéki juniális

XXII. Pünkösdi ünnepség – szombati program

Ünnepi mise Pöstyénben

Pünkösdi királyválasztás

„Néktek emlékezem” nemzeti összetartozás napja Krasznahorkaváralján

DUNAFeszt

Szőttes fellépése Éberhardon

Színház: Különös házasság

Nemzeti összetartozás napja Monorban

Nemzeti összetartozás napja Nagymegyerben

Szombat esti láz

4

VIII. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője – vasárnapi program

Nemzeti összetartozás napja a Magyarság Házában – vasárnapi program

Nemzeti összetartozás napja Nánán

Nemzeti összetartozás napja Szepsiben

Nemzeti összetartozás napja Ózdon

Nemzeti összetartozás napja Mosonmagyaróváron

Színház: Különös házasság

Nemzeti összetartozás napja Esztergomban

Színházi előadás: Medve

Több mint szomszéd: Bogányi Gergely zongoraművész nyitóhangversenye

Nemzeti összetartozás napja Komárom

Nemzeti összetartozás napja Érsekújvárban

Trianoni megemlékezés Dunaszerdahelyen

II. Torna vármegyei fénylánc

Emlékezés gyertyafénynél

5

Tenkes zenekar koncertje Kelet-Szlovákiában

VIII. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny döntője – hétfői program

Pünkösdi istentisztelet és nemzeti összetartozás napja Léván

Több mint szomszéd: hétfői program

6

Több mint szomszéd: keddi program

Puss Sándor a Rovás Akadémia vendége

Dr. Rubovszky András előadása Széchenyi Istvánról

7

Több mint szomszéd: a szerdai program

Szőttes fellépése Diószegen

Verseim szigete a rímek nagyvilágában

8

Civil információs nap júniusban

Több mint szomszéd: a csütörtöki program

Halász Judit Csiribiri c. koncertje

Isten az örömeinkben és veszteségeinkben

Kiállításmegnyitó: Fotókiállítás 1956-ról

Ezeregyév

9

Tompa Mihály, a velünk élő költő

51. Országos Népművészeti Fesztivál – pénteki program

Több mint szomszéd: a pénteki program

Kiállításmegnyitó: Albert Flórián emlékkiállítás

Teleki emlékező est -Teleki Pál Érdemérem ünnepélyes átadása

20 éves a Fundament Polgári Társulás

Kárpátia koncert

10

Bátor Tábor – önkéntes képzés

Szabadtéri bemutató a gépmúzeumban

Szakmai nap az autizmusról

51. Országos Népművészeti Fesztivál – szombati program

Esterházy János megemlékezés Olomoucban és Mírovban

Csóti György Nemzetünk sorsa c. kötetének dedikálása

Több mint szomszéd: a szombati program

Vidám gyermekdélután

Halas – vadas nap c. juniális

Reiter-duó jótékonysági koncertje

V. Nemzetközi Pünkösdi Kórusfesztivál – a Musica Aurea Vegyeskar jubileumi koncertje

Ógyallai zenés nyári esték Illényi Katicával

Kiállításmegnyitó: Pusztulás vagy tisztulás c. tárlat

11

51. Országos Népművészeti Fesztivál – vasárnapi program

Tavaszi Színházi Gyermekfesztivál

Gyülekezeti nap a református parókián

Juniális 2017

Színház: Páratlan páros

Hálaadó istentisztelet a nagyölvedi felújított templomért

Több mint szomszéd: a vasárnapi program

Mi szólt a rádióban a múlt század közepén

Pozsonyi csata – emlékműavatás

Erről, arról, azokról – Csikmák Imre könyvbemutatója

Koncert: Legyen ünnep

12

Baba-mama klub Kolonban

Színházi előadás: W1nston

13

Molnár Imre előadása Esterházy Jánosról

Reformáció 500: Előadás és filmvetítés

Páduai Szent Antal ünnepe Bacsfa – Szentantalon

Szemeszterzáró magyar mise Nagyszombatban

14

Szőttes játszóház

54. Jókai Napok – szerdai program

Elmaradt vezeklés c. CD bemutatója

Lola könyve c. kötet bemutatója

Mizantrop: a Kassai Thália Színház tájelőadása Somorján

15

54. Jókai Napok – csütörtöki program

Családi mozi

Kiállítás: A reformáció 500 éve

Szent László király nyomában

Lemezbemutató koncert

Mizantrop: a Kassai Thália Színház tájelőadása Zselízen

16

XXIII. Zsigárdi Napok – pénteki program

54. Jókai Napok – pénteki program

Könyvtárosok továbbképzése – Élmény könyvtár

Nyári képzés fiatal vállalkozóknak

XVI. Pelsőci Községi Napok – pénteki program

Beszélgetés Bandor Évával

Juhász Judit és Szörényi László előadása Királyhelmecen

Az állameszme kritikusa c. kötet bemutatója

VII. Vágsziklási Felvidéki Zarándoklat

Karcsák hívó szava c. könyv bemutatója

Kiállításmegnyitó: AMFO 2017

Kicsi nékünk ez a ház!

Swing táncest

17

10. Országos magyar nyelvű evangélikus missziós nap

X. Kaszás Attila Versmondó Fesztivál

Kirándulás a zsitvaújfalusi kutacskához

Megemlékezés a hősi halottakról

XXIII. Zsigárdi Napok – szombati program

V. Ősök Sarjai Ünnepe – szombati program

54. Jókai Napok – szombati program

XVI. Pelsőci Községi Napok – szombati program

VI. Családi Piknik

Színházi előadás Kuntapolcán

XVIII. Füleki Történelmi Várjátékok – szombati program

Éberhardi nyár

Arany János emlékünnepély

Ógyallai zenés nyári esték a Jóvilágvan zenekarral

III. Nemzetközi kórustalálkozó a Kultúrpalotában

Közösségi tér átadója

18

XVIII. Füleki Történelmi Várjátékok – nemzetközi történelmi íjászverseny

XXIII. Zsigárdi Napok – vasárnapi program

54. Jókai Napok – vasárnapi program

V. Ősök Sarjai Ünnepe – vasárnapi program

Szoboravatás Lévárton

Városnéző séta az András-temetőben

Mátyusföldi juniális

Nemzeti összetartozás napja Perényben

Páratlan páros: a Kassai Thália Színház tájelőadása Pincen

Ünnepi diplomaosztó közgyűlés

Romane Hangi

19

Színház: Hogyan ettem kutyát

20

Tündérkert Fesztivál – keddi programja

Felvidékből Szlovenszkó c. kötet bemutatója

21

Tündérkert Fesztivál – szerdai program

Mozgásban a főtér

Juniális – gyerek buli

Előadás: Rózsa Miklós, a filmzenék szerzésének mágusa

Szlovákiai magyar szép irodalom 2017 c. antológia bemutatója

Bányavakság: a Kassai Thália Színház tájelőadása Kisvárdán

22

I. Felvidéki Junior Expo

Civil információs nap júniusban

Emlékezés Dobó Istvánra

Kiállításmegnyitó: Dienes Kinga tárlata

Thália Táncesték – Bozsik Yvette Társulat vendégelőadása

23

VII. Balogvölgyi Rock Fesztivál – pénteki program

XIII. Ógyallai Kulturális Napok – pénteki program

III. Felvidéki Vágta – pénteki program

Debrődi Szent László Búcsú – koncertek

Páratlan páros: a Kassai Thália Színház tájelőadása Berentén

Szent Iván napi tűzugrás

Éjszaka a Vermes-villában

Örökségünk – Kaszás Attila jótékonysági gála

Koncert: Rómeó Vérzik Párkányban

24

Tanulmányi kirándulás: A magyarok nyomában a Vág-völgyében

22. Falunap Lakszakállason

Júniusi vezetett gyalogtúra

500 Református találkozik c. családi nap

Füleki Városi Sportnap

Ipolyság Kupa – Šahy Cup

Duna Nap – szervezett szemétgyűjtés

Felmenőink nyomában

III. Felvidéki Vágta – szombati program

Debrődi Szent László Búcsú

III. szederFESZT – szombati program

Roma fesztivál

XIII. Ógyallai Kulturális Napok – szombati program

Csemadok 66. kulturális ünnepély és szövetkezeti nap – szombati program

VII. Balogvölgyi Rock Fesztivál – szombati program

Járási dal- és táncünnepély

A Kárpátia és a Vadkerti-Zsapka-Sipos trió koncertje

Koncert: Rómeó Vérzik az Ukk&Roll Fesztiválon

25

Pünkösd szárnysuhogása

Bányavakság: a Kassai Thália Színház tájelőadása Komáromban

III. szederFESZT – vasárnapi program

Könnyező Szűzanya ünnepe Bacsfa –Szentantalon

Csemadok 66. kulturális ünnepély és szövetkezeti nap – vasárnapi program

Kis-Duna Piknik

XIII. Ógyallai Kulturális Napok – vasárnapi program

Bíborpiros szép rózsa –területi seregszemle

Koncert: Rómeó Vérzik Ózdon

26

Makovecz Imre emléktáblájának avatása

27

Nemzetközi Stressz Nyári Szabadegyetem megnyitója

Gazdasági konferencia

Koncert: Köszöntünk Szent László király

Beszélgetés és borkóstolás Varga Anikóval

Színház: Címzett ismeretlen

28

A kassai polgárok: a Kassai Thália Színház tájelőadása Királyhelmecen

Stampay János szoboravató

Jubilánsok köszöntése

Kiállításmegnyitó: Emlékezet a hősökre 1914-1918

Színház: Címzett ismeretlen

29

Beszélgetés az Irodalmi Szemle szerkesztőivel

Színház: Rómeó és Júlia

30

XIII. Alsószeli Jurtanapok – pénteki program

Szërdehelyi sétatéren 2

Páratlan páros: a Kassai Thália Színház tájelőadása Nagykaposon

Színház: Címzett ismeretlen

1

2017 – Az évfordulók éve c. konferencia

Gömöri egyházmegyei családi nap

XIII. Alsószeli Jurtanapok – szombati program

Zetényi Csukás Ferenc könyvbemutatója a Moziban

Színdarab: A tavasz ébredése

III. Ipolysági Szalon

III. Samu Kati énekestalálkozó

Jótékonysági koncert a várhosszúréti iskoláért

2

XIII. Alsószeli Jurtanapok – vasárnapi program

+ Export: Havi Események