labda

Nem tud elszakadni egymástól a bajnokság első két helyezettje, menekülnek a liptószentmiklósiak. Nem bírt egymással az Alsókubín és a Máriatölgyes. Kikaptak a tavasszal még veretlen rimaszombatiak, a nagymihályiak húzták a rövidebbet a Napfényes-tavak városában.

A forduló eredményei: Ružomberok B – Podbrezová 1:1 (1:1), Losonc – Myjava 2:2 (2:0), D. Kubín – Dubnica 0:0, L. Mikuláš – Petržalka 2:1 (1:0), Szepsi – Rimaszombat 1:0 (1:0), Szenc – Michalovce 2:1 (0:0)

Szepsi – Rimaszombat 1:0 (1:0)

Szepsi. Vezette: Gabriel Michlian ( Rastislav Žákech, Marián Jankovič)
Szepsi: Poláček – Jurko (Piskura 89.), Kubala, Ojirogbe, Cmarko (Cmačar 89.), Ribár (Dupkala 67.), de Azevedo, Kantár, Bognár, Krážel, Pavlovič
Rimaszombat: Kostolánský – Baláži (Pisarik 64.), Zvara, Rubint, Morháč – Obročník – Siheľský (Poleť 73.), Sedlák (Vargic 46.), Pribuľa, Migaľa – Ďurica
Gólszerző: Bognár (45.)
Sárga lap: Ribár 63., Bognár 89. – Vargic 72.

A szepsiek hazai pályán Bognár Zoltán góljának köszönhetően 1:0-ra legyőzték a Rimaszombati VSK együttesét a II. labdarúgóliga 19. (pótolt) fordulójában szerdán este. Szoros, kiegyenlített, jó iramú mérkőzésen a hazaiak birtokolták többet a labdát. Az első félidő utolsó percében a nemrég érkezett Bognár Zoltán fejesgóljával a szepsiek megszerezték a vezetést, és ezzel az értékes három pontot is. A rimaszombatiak a következő, 24. fordulóban április 7-én, szombaton 15,30 órától újra idegenben, Máriatölgyesen lépnek pályára. A mérkőzést Boris Marhefka vezeti Badínból, segítői Tomčík és Súkeníková lesznek.