Az óév utolsó előtti napján a Tatran Vágsellye Sportegyesület és a vághosszúfalusi asztalitenisz szakosztály közreműködésével rendezték meg a 2010-es esztendő járási egyéni és páros asztalitenisz bajnokságát Vágsellyén.

A vidék legjobbjai közül csak az országos bajnokság első osztályában szereplő vágtornóci együttes hiányzott. Ismét bebizonyosodott, hogy mind egyéniben, mind párosban a versenyszerűen sportoló pingpongosok a legképzettebbek. A legjobb 12 közé ugyanis egy kivétellel csak ők kerültek be.
A tapasztalat, a rutin, a magabiztosság jellemezte a győzteseket. A résztvevő 11 szakosztály versenyzői közül egyéniben a vágfarkasdi színekben szereplő (III.liga) komáromi Galambos Gyula lett. A második helyet a II. ligában játszó vágtornóci Miroslav Ševčík szerezte meg. Az ugyancsak Vágfarkasdon játszó Csütörtöki Károlynak jutott a harmadik hely.
A páros végeredménye: 1. Galambos – Karas (Vágfarkasd), 2. Ševčík – Čišmiš (Vágtornóc-Vághosszúfalu), 3. Andódi – Lazor (Vághosszúfalu). A torna legeredményesebb versenyzője Galambos Gyula lett.