A véleményrovatunkban névvel megjelent cikkek nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját.
Öt esztendővel ezelőtt ott voltam Nagy János kiváló szobrászművészünk megrázó alkotásának, az Esterházy János a Gulágon című művének budapesti avatásán a Gesztenyéskertben, ahol a Magyar Köztársaság elnöke, Áder …

